YOUR TIME COMES NOW!

Přicházíme s novým eventem ve formátu OPEN MIX SESSIONS, kam každý může přijít se svojí oblíbenou hudbou a naučit se hrát nebo ukázat svoje skills — — — NEW DJS WELCOME. Přijít si zahrát může opravdu každý, včetně zkušenějších DJs, ale honorář v tomto případě nemůžeme slíbit. Oproti klasickým Explicit Eventům očekávejte klidnější prostředí. Hudba bude hrát tak, aby ji bylo dobře slyšet, ale nezničí vám ušní bubínky. Budou místa na sednutí a chill, ale dancefloor se taky najde.

BE A CHEERLEADER – NOT A HATER

Jako posluchači se zaměříme na selekci a ne nutně na DJ skills. Jako DJs se zaměříme právě na společné sdílení zkušeností. Pokud vám přijdou všechny ty knoby, fadery a tlačítka trochu scary, nebojte se. Na místě budeme minimálně my a rádi vám poradíme a ukážeme, jak to děláme my — — — MUSIC WILL BE HEARD BUT NOT NECESSARILY BLASTING. Nikdo se nenarodil jako perfektní DJ a ke clean transitions často vede dlouhá cesta. Věříme, že posluchači i ostatní DJs budou v tomto případě extra shovívaví a na unclean přechody nikdo hejtovat nebude — — — TONIGHT WE EMBRACE THE MISTAKES

ALL GENDERS WELCOME

I v roce 2022 stále tvoří line-upy festivalů a klubových eventů z asi 70 % muži, ale věříme, že společným úsilím to postupně můžeme obrousit na daleko férovější číslo pro všechny. Chceme proto zdůraznit, že Explicit je safe space pro všechny gendery a chceme mezi začínajícími DJs povzbudit taky ženy a LGBTQ+ komunitu — — — WE KNOW YOU GOT WHAT IT TAKES! První OPEN SESSION je v plánu už 13. 8. ve SPOTU. Nemusíš nutně začít s hodinovým DJ setem – nachystej si pár (10-30) tracků, pošli nám info přes tuto stránku a vyber, že máš zájem o OPEN MIX SESSION. Na každou session vybereme několik z vás, ať máte jistotu, že se na vás dostane.