BUDE ZKRAT?

Oproti minulému eventu teď v obrazovkách poběží více typů inputů. To znamená více variability a visuals, které vás provedou celým večerem. Abychom na místě vše udrželi pod kontrolou, spolupracujeme s kolektivem zkrat.pdf, který bude mít přenos obrazu na starost. Podívejte se, jak vypadá náš kreativní proces a jak pokračuje příprava na EXPLICIT : NOISE TO CONNECTION.

– – – THE FUTURE IS NOW – – –

Novými vizuály navazujeme nejen na současný stage design a minulý event, ale taky na event z loňského prosince. V prosinci nám s vizuálem pomáhal GAN – matematický model. A matematiku jsme využili znovu. Oproti minulému experimentu, kdy jsme využívali dataset fotek z předchozích Explicit eventů, jsme tentokrát dali přednost slovům. Naším nástrojem pro vytváření vizuálů na 16/09 se tak stal Dall-e.

LOOK CLOSER

Dall-e má svůj vlastní dataset složený z milionů obrázků, kreseb a fotek. Stačí mu tedy co nejpřesnější popis požadovaného výstupu a do půl minuty máte výsledek. Po bližším prozkoumání tak zjistíte, že postery na nadcházející Explicit nejsou ve skutečnosti fotky, ale produkt jedné z nejzajímavějších technologií od vynálezu internetu. See-e you soon!

EPISODE 2

SJ YELLOW SNOWY BUFFET KODIKI EXPLICIT SOUND 16/09 // 9 PM - 6 AM ArtBar, Štefánikova 836/1 602 00 Brno 250 CZK EVENT DETAILS EVENT LINK ADD EVENT TO YOUR CALENDAR

STAY INFORMED

SUBSCRIBE TO GET:

EARLY ACCESS
EXCLUSIVE DISCOUNTS
EVENT INFO
BLOG UPDATES
& MUCH MORE

* REQUIRED